کیهان کثیف ترین روزنامه دولتی ایران

روزنامه کیهان دیروز بار دیگر در همسویی آشکار با منافقین، به مخالفان منطقی جنگ طلبی های آمریکا تاخت و همنوا با بلندگوهای تبلیغاتی فرقه رجوی، جنبش سبز و کلمه را زیر حمله گرفت و مورد اتهام و افترا قرار داد.

این روزنامه که در دو سال اخیر به شکلی خستگی‌ناپذیر به دروغ‌پردازی و اتهام‌زنی علیه جنبش سبز و فعالان آن مشغول بوده است و به ویژه در ماه گذشته از فرط عصبانیت از فاش گویی کلمه درباره همسویی مواضع مجاهدین خلق و کیهان، تقریبا هر روز یا یک روز در میان، الطاف خود را روانه‌ی جبهه‌ی سبزها و اصلاح طلبان می کرد، در خبر ویژه روز پنجشنبه با اشاره سرمقاله اخیر کلمه درباره تحریم ها و بحران اخیر در روابط خارجی ایران، تیتر زد: سایت موسوی خواستار عذرخواهی نظام از آمریکا شده است!!

کیهان برای اینکه دروغ شاخدار خود را ساخته و پرداخته کند، نه تنها به تحریف و تقطیع و تغییرکامل متن منتشر شده در کلمه پرداخت، بلکه توجه نکرد که پیشنهاد یادداشت مذکور – که در دیگر یادداشت های اخیر کلمه نیز بر آن تاکید شده (+ و + و +) – یعنی “بازگشت حاکمیت و عذرخواهی از مردم”، وقتی در کیهان به این ادعای دروغین تغییر داده شود که: “سایت موسوی خواستار عذرخواهی نظام از آمریکا شده” چه پیامدی برای همفکران شریعتمداری خواهد داشت.

کلمه در مقاله‌ی ذکر شده هم دقیق و صریح آورده بود که: «نظام در بن‌بستی قرار گرفته که تنها راه برون‌رفت از آن، بازگشت به مردم است. به‌جای تمام ادعاها و سخنان بی‌پایه، مقامات می‌توانند در یک سخنرانی صادقانه، از مردم عذرخواهی کرده و حق غصب‌شده‌ی تعیین سرنوشت به‌دست ملت را به خودشان بازپس دهند».

کیهانیان متوجه نیستند که این تحریف، و یکی دانستن عذرخواهی از مردم با عذرخواهی از آمریکا، یعنی اعتراف به اینکه از نگاه کیهانیان، دو دشمن مشترک وجود دارد: آمریکا و مردم! و بدتر از آن، اعتراف به اینکه از نگاه نماینده ولی فقیه در کیهان، قبح عذرخواهی از مردم حتی از عذرخواهی از آمریکا هم بدتر است، چرا که کیهان حتی جرات نکرده آن را روی کاغذ هم نقل کند و سانسورش کرده است!

بدین ترتیب فرقه شریعتمداری عملا پا در مسیری که گذاشته که ربع قرن قبل، رجوی بدان راه رفت و دیگر نتوانست برگردد: ایستادن مقابل مردم، به ملت انگ آمریکایی زدن و نیز برای تخریب دلسوزان و فداکاران برای نجات کشور متوسل به دروغ و تحریف شدن. مسیری که به نظر می رسد سرنوشت تاریخی کیهانیان را از منافقان هم سیاه تر سازد.

نشانه ی این سرنوشت سیاه هم آخرین جملات همان خبر ویژه کیهان است که در آن می خوانیم: “فتنه گران هنوز نفهمیده اند که ایران به اوباش سیاسی باج نمی دهد و اگر بر فرض محال قرار بود باجی بدهد، به آمریکا و غرب باج می داد.” یعنی بیان این واقعیت به زبان ِ -به تعبیر لاریجانی- “لات های سیاسی” که: حاکمیت فعلی حاضر است در تعامل با آمریکا و غرب بر منافع ملی چوب حراج بزند، اما حاضر نیست در برابر معترضان، منتقدان و دلسوزان کشور گوش شنوایی بیابد!

طنز تلخ تاریخ اینجاست که فرقه‌ی رجوی نیز در اوج فعالیت های خود در داخل کشور، روزنامه جمهوری اسلامی به مسوولیت میرحسین موسوی را آماج حملات خود قرار داده بود و امروز همپالگی های آنان در کیهان، کلمه را دشمن زیاده خواهی ها و نفاق خود می دانند.

خوانندگان علاقه مند برای مشاهده میزان سقوط اخلاقی کیهانیان در تحریف و دروغ بستن به دیگران، می توانند بار دیگر متن این یادداشت را بخوانند و با آنچه در کیهان منتشر شده، مقایسه کنند. همین مقایسه نشان می دهد که غرق شدگان در باتلاق دروغ نویسی، چه آشکار مردم را برای خود دشمنی بدتر از آمریکا می بیننند، و چه صریح از احتمال باج دهی به بیگانگان به جای تسلیم به خواست ملت سخن می گویند.

دربارهٔ Majid

مجید هستم، نویسنده این وبلاگ. هر روز که از عمر رژیم جمهوری اسلامی میگذرد ناکارامد بودن این رژیم بیش از پیش مشخص میشود. وقت ان رسیده است که قدرت و سیاست به صاحبان اصلی ان که همانا مردم ایران هستند سپرده شود.پایان دیکتاتوری نزدیک است.آزاد باش ای ایران...!
این نوشته در Uncategorized ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s