وضعیت اداره حکومت ورهبری در ایران

اداره حکوت در ایران بدست رئیس جمهور یک اقدام فرمایشی است.رهبر ایران دارای اختیارات فراقانونی است.

انتخاب وزرای مهم کابینه دولت شامل وزیر اطلاعات – وزیر امورخارجه – وزیر دفاع و وزیر کشور انحصارا» بر عهده رهبری است. او همچنین در مجلس کشور قدرت خود را کاملا» سرایت داده است.او میتواند به نمایندگان دستور دهد که اجازه تصویب چه قوانینی را دارد.دستوری که به حکم حکومتی معروف شده است.حکم های حکومتی رهبر ایران برای اولین در سال 1378 علنی گردید.هنگامی که در نامه ای به آقای مهدی کروبی رئیس مجلس وقت دستور میدهد تا دستور طرح اصلاح قانون مطبوعات را از دستور کار مجلس خارج کند.نمایندگانی که در برابر رهبر و دستور او مقاومت میکنند, اجازه حضور در انتخابات بعدی را ندارند.

رهبری ایران (خامنه ای) نیروهای مسلح سه گانه – قوه قضائیه – فقهای شورای نگهبان و رادیو تلویزیون کشور را در دست گرفته و در اختیار کامل دارد.نهادهای مذهبی مالی زیر نظر او بودجه لازم فعالیتهای دفترش را در صورت نیاز تامین میکنند.این نهادها عبارتند از : 1- بنیاد مستضعفان 2- آستان قدس رضوی 3- کمیته امداد 4- ستاد اجرایی فرمان امام نهادهایی که که تنها در پاسخگوئیشان تنها به رهبر پاسخگو هستند.

تیم جدید رهبری مسئولیت کامل سرکوبی مردم را در جریان انتخابات 22 خرداد88 بدستور رهبر بعهده میگیرد.

وحید حقانیان مردی که به دست راست خامنه ای مشهور است. او در دفتر حزب جمهوری کار میکرده و از آنجا با علی خامنه ای همراه شده است.این شخص نقش کلیدی بسیار زیادی در تنظیم روابط قوای سه گانه دارد.ارتباطش با نظامیان به گونه ای شده که او را سردار وحید مینامند.تیم جدید رهبری مدیریت سرکوب را بعهده میگیرد.صدها نفر کشته و زخمی و هزاران نفر در ایران بازداشت وزندانی میشوند.او (خامنه ای) بزرگترین وبزرگترین گناهکار در برخورد اعتراضی با مردم بود.یعنی بجای اینکه او یک روش اغنایی را پیش بگیرد و سعی کند با معترضین وارد گفتگو بشود…سرکوب و روش اقتدارگرایانه را در پیش گرفت.شیوه او در برخورد با رهبران مخالفان کوچکترین تغییری نکرد. میرحسین موسوی و مهدی کروبی بدون محاکمه و نه حتی در خانه خود حبس خانگی میگردند.

صحبت علی خامنه ای بعنوان یک فرد نیست بلکه بعنوان رهبر فاشیستی ایران است. ونتیجه حکومت را می بینیم که در داخل نقض حقوق بشر است و استبداد شدید ودر عرصه خارج سلطه گری است.خامنه ای در واقع مدیریت مستبد و دیکتاتوری دارد و روشی که او برای مدیریت خودش در پیش گرفته کاملا» اقتدار گرایانه است.

ریشه های ظلم وجور هموطن کوتاه خواهد شد…

به امید رهایی از دژخیمان پست جمهوری اسلامی و ایرانی آباد و آزاد و در آرامش وصلح…!

دربارهٔ Majid

مجید هستم، نویسنده این وبلاگ. هر روز که از عمر رژیم جمهوری اسلامی میگذرد ناکارامد بودن این رژیم بیش از پیش مشخص میشود. وقت ان رسیده است که قدرت و سیاست به صاحبان اصلی ان که همانا مردم ایران هستند سپرده شود.پایان دیکتاتوری نزدیک است.آزاد باش ای ایران...!
این نوشته در Uncategorized ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s