قیام مسیح از مردگان بر همه عیسی دلان جهان فرخنده و مبارک باد..! هللویاااااا….

چرا در بین مردگان دنبال شخص زنده می گردید؟ این قبر خالی است. او از مردگان برخاست. انسان پیروز شد. از ته دل شادی کنید چون خداوند زنده است. پرستش خدای زنده و غلبه بر مرگ تنها افتخار ماست.

دوره زمانی چند روزه ای که از زمان ورود عیسی به اورشلیم در آخرین روزهای پیش از مصلوب شدن شروع شد و تا روز یکشنبه قیام ادامه پیدا کرد، بی شک مهمترین و سرنوشت ساز ترین دوره زمانی در تاریخ بشریت محسوب می شود.

ماجراهائی که در این چند روز سرنوشت ساز تاریخ اتفاق افتاده بود در کتب قوم یهود کم و بیش پیش بینی شده بودند. اما هرگز کسی تصور نمی کرد عیسی نقشی را که به عنوان ناجی بنی آدم به عهده گرفته بود، اینگونه با شکوه و پرعظمت بازی کند.

او مطابق نص صریح کلام خدا همان نقشی را به عهده گرفته بود که آدم نیز به عهده داشت. چند انسان بزرگ دیگر که نمونه های ایمان محسوب می شدند نیز پیش از او تلاش کردند این نقش نجات بخش را بازی کنند. ولی هرگز موفق به اجرای آن تا به آخر نشدند. در تمام عالم حتی یک بیگناه هم پیدا نشد.

گرچه خداوند با ایمانداران بزرگی همچون نوح و ابراهیم نیز رابطه دوستی نزدیک برقرار کرد. اما می دانست که جز فرزند دلبندش ، پسر انسان که از ازل نزد وی بوده کسی قادر به اجرای این نقش تا به آخر نیست.

آری فقط این فرزند خدای زنده بود که همچون پادشاهی ، البته در کمال فروتنی وارد اورشلیم شهر برگزیده خدا شد. همچون گناهکاران دستگیرو شکنجه شد در حالی که مطلقا بی گناه بود. بر صلیب جهل خشکه مقدسان جانش را تقدیم نمود با وجودیکه شیطان با تمام قدرت محاصره ش کرده بود.

شیطان این بارهمان حیله هائی را به کار برد که در مورد بقیه نیز به کار برد. در همه موارد حداقل یک بار تلاشش با موفقیت روبرو می شد و همان یکی هم کافی بود. اینبار نیز مطمئن بود که برنده است. اما عیسی در پایان اولین کسی شد که سر مار را کوبید. او باچنان قدرت و نیروی عظیمی این کار را کرد که هیچکس جز پدر تصورش را نمی کرد.

همین قدرت روحانی و شخصیتی او بود که آدمیان را طناب محکمی برای خروج از چاه فراهم آورد. تا چه کسی اهل آویختن به این طناب و خروج از چاه باشد و دیدن نور را تحمل بیاورد؟

شما ایمانداران خوشبخت هستید چون در دنیای مردگان دنبال ناجی خود نمی گردید. او در هیچ گوری نخفته است. برخاستن او از مردگان همه قواعد را در جهان برهم زد و همه چیز را نو کرد. او نه فقط برای مسیحیان بلکه برای همه نسل بشر از مردگان قیام کرد. تا هرکه آن نور ببیند در عکس انوار علا نجات یابد.

در سالگرد قیام او شادی کنید و از ته دل بخندید.چون خدای ما زنده است. پرستش خدای زنده و غلبه بر مرگ تنها افتخار ماست. شبکه خبر مسیحیان فارسی زبان در سالروز این واقعه بزرگ به شما تبریک می گوید و در شادی شما از ته دل شریک است.

دربارهٔ Majid

مجید هستم، نویسنده این وبلاگ. هر روز که از عمر رژیم جمهوری اسلامی میگذرد ناکارامد بودن این رژیم بیش از پیش مشخص میشود. وقت ان رسیده است که قدرت و سیاست به صاحبان اصلی ان که همانا مردم ایران هستند سپرده شود.پایان دیکتاتوری نزدیک است.آزاد باش ای ایران...!
این نوشته در Uncategorized ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s